default
Avaleht Uudised Saated Tegijad Teenused Arvamus Foorum Kontakt
EETRIS:
PäRASTLõUNA
Triini Surri
Edasta oma...
Tervitus
Päevane soovilugu
Kaotamis-leidmisteade

Meelelahutus
Telli lugu UUS
Kordussaated UUS
Jututuba KUUM
Foorum
Küsitlused

Vaata aga
Auhinnavõitjad
Edetabelid
Pildigalerii
Viis viimast

Küsitlus

Kus sel suvel puhkad?

Eestis
Välismaal
Eestis ja välismaal
Ei puhkagi :(
Külastajaid hetkel: 5
Teated
 
22.08.17
Valga kodutute loomade varjupaigas Valgas, Laatsi 11A , ootab endale uut kodu suurt kasvu sõbralik isane koer Hektor. Koer on kiibistatud, vaktsineeritud ja kastreeritud. Valga loomade varjupaigas on koduootel ka erinevat värvi kassipoegi. Kõik kassipojad on saanud parasiiditõrje, kiibistatud, vaktsineeritud ja passiga. Suuremad isased kassipojad on kastreeritud. Rohkem infot loomade kohta saab telefonilt: 52 99 880 või e-posti aadressil valga@varjupaik.ee. Loomade fotod on varjupaiga kodulehel varjupaik.ee

22.08.17
TERE TULEMAST HELME KULTUURIAIDA PEOLE 26.AUGUSTIL KELL 21.00! TANTSUKS ESINEB MARCO MARGNA, PLAATE KEERUTAB DJ AARE ANTON JA LISAKS ON KOHAPEAL TOITLUSTUS. SISSEPÄÄS KOLM EUROT. VÕTA HEA TUJU KAASA JA TULE LAUPÄEVA ÕHTUL HELME KULTUURIAITA!21.08.17
VALGA KAUGÕPPEGÜMNAASIUM VÕTAB VASTU UUSI ÕPILASI PÕHIKOOLI VANUSES ALATES 17.ELUAASTAST JA GÜMNAASIUMIKLASSIDESSE. TOIMUB PÄEVANE ÕPE KAKS KORDA NÄDALAS.
PROJEKTI „VALGAMAAL HARIDUSTEE KATKESTANUD TÄISKASVANUTE TAGASITOOMINE TASEMEÕPPESSE“ RAAMES PAKUTAKSE: PAINDLIKKE TASANDUSKURSUSEID JA KONSULTATSIOONE PÕHIAINETES, MITTE-EESTLASTELE EESTI KEELE KUI VÕÕRKEELE ÕPET NING MATEMAATIKA, FÜÜSIKA JA KEEMIA ÕPPIMISE VÕIMALUST VENE KEELES, ÕPPEREISE JA LASTEHOIUTEENUST.
DOKUMENTIDE VASTUVÕTT TOIMUB ALATES 22.AUGUSTIST ESMASPÄEVAST REEDENI KELLA 09.00-13.00 KOOLIS UUS 35, VALGA.
TÄPSEMAT INFOT NÕUTAVATE DOKUMENTIDE KOHTA SAAB TELEFONILT: 764 1594 VÕI INTERNETIST www.vkog.edu.ee.
TARKUST POLE IIAL HILJA KOOLIKOTIS KOJU VIIA!
PROJEKTI RAHASTAB EUROOPA LIIDU SOTSIAALFOND.


21.08.17
Vana hea retro! 25.augustil toimub Tõrva retrovideodisko. Baltikumi kõige kõrgema vettehüppetorni juures Vanamõisa rannas valib kuumi tantsurütme DJ Mike Sun.

Kohapeal mõnus rannakohvik! Kõigi peoliste vahel loositakse välja kümblustünn.

Mine kohe, otsi ema või vanaisa riidekapist välja ägedad retrovõivad ja tule reedel, 25.augustil kell 21, Vanamõisa järve äärde, Tõrva linna!

Pilet eelmüügist 5, kohapealt 10 eurot. Piletite eelmüük Tõrva Turismiinfo Punktis ja Ülle lillesalongis.

03.07.17
Valga hariduskonverents toimub 24. augustil kell 10 Valga Kultuuri- ja Huvialakeskuses Kesk tn 1.

Oodatud on kõik Valga linna ja maakonna pedagoogid ning teised huvilised. Konverentsile saab registreerida aadressil hariduskonverents@valgalv.ee kuni 22. augustini. Konverents keskendub praktilistele ja haridusfilosoofilistele teemadele.

Uue kooliaasta eel on õpetajaskonnal võimalus otse allikast teada saada, mida Haridus-ja Teadusministeeriumis kavandatakse ja millised on sealsed ootused, prioriteedid 2017/2018 kooliaastale. Päeva juhib Märt Treier.

Lisainfot saab telefonil: 515 1759.

Tagasi
   Lugemist
Erakuulutused
Kaotamis -leidmisteated
Teated
Kultuuriinfo
Maanteeinfo

   Reklaam

   Lingid
Facebook

 
 
  Copyright © 2003 OÜ RAADIO RUUT