Reklaam
Avaleht Uudised Saated Tegijad Teenused Arvamus Foorum Kontakt
EETRIS:
VASAKU JALAGA
Saatejuht
Edasta oma...
Tervitus
Päevane soovilugu
Kaotamis-leidmisteade

Meelelahutus
Telli lugu UUS
Kordussaated UUS
Jututuba KUUM
Foorum
Küsitlused

Vaata aga
Auhinnavõitjad
Edetabelid
Pildigalerii
Viis viimast

Küsitlus

Kus sel suvel puhkad?

Eestis
Välismaal
Eestis ja välismaal
Ei puhkagi :(
Külastajaid hetkel: 2
Teated
 
14.12.17
16.DETSEMBRIL KELL 17.00 TOIMUB VALGA SPORDIHOONES ALEXELA MEISTRILIIGA KOHTUMINE KORVPALLIS. MÕÕTU VÕTAVAD BC VALGA-VALKA/ MAKS&MOORITS JA AVIS UTILITAS RAPLA. PÄÄSE TÄISKASVANUTELE 3.- EUROT, ÕPILASTELE 1.50. VALGA/VALKA MAKS&MOORITSAT TOETAVAD: MOODUL, A-KARUSE, WAL-BRO JA RAADIO RUUT.

08.12.17
Seoses Valga vanalinna keskväljaku ehitusega on liikluskorraldus muutunud Raja ja Riia tänaval: kuni 10nenda jaanuarini on suletud Raja tänav lõigul Riia-Raja ristmikust kuni Sepa-Raja ristmikuni. Jätkuvalt on suletud Riia tänav.
Kaubanduskeskuste Selveri ja Rimi parklatesse pääseb Viljandi maantee ja Tartu tänava ning Rigas iela kaudu. Lasteaed Walko ja Sõpruse tn 1 ja 1a elanikud pääsevad oma territooriumile suundudes parklast kaubanduskeskuse Selver tagant Sõpruse tänavale.
Lliiklejatel, samuti jalakäijatel palutakse järgida ajutisi liiklusmärke ja arvestada, et piirangute tõttu on liiklus piirkonnas häiritud ning seetõttu tuleks varuda rohkem aega. Liikluskorralduse muudatusega seotud skeemid on avaldatud Valga.ee veebilehel
Samuti ei sõida seetõttu ka linnaliini bussid Pudrumäe, Muusikakooli ja Raja peatustesse. Lähim bussipeatus on Raekoja peatus.


08.12.17
Valga Vallavalitsus müüb 29. detsembril kell 11 Valga Linnavalitsuse saalis Puiestee tn 8 avalikul suulisel enampakkumisel: kinnistu Kolde tn 9. Avaldused oksjonist osavõtuks ja muud nõutavad dokumendid esitada Valga Linnavalitsusele hiljemalt 28. detsembriks kell 16.00. Täpsem info telefonilt: 766 9950 või 5309 3826

27.11.17
Valga Kaugõppegümnaasium võtab alates 8. jaanuarist 2018 tööle sekretär-õppekoordinaatori ja 0,75 ametikohaga majandusjuhataja. Dokumendid kandideerimiseks- CV, haridusttõendava diplomi koopia, motivatsioonikiri ja avaldus esitada e-posti aadressil: airi.magi@vkog.edu.ee või tuua paberkandjal Valga Kaugõppegümnaasiumisse hiljemalt 21.12.2017.
Täpsem info Valga Kaugõppegümnaasiumi direktor Airi Mägi telefonilt 5300 8292Tagasi
   Lugemist
Erakuulutused
Kaotamis -leidmisteated
Teated
Kultuuriinfo
Maanteeinfo

   Reklaam

   Lingid
Facebook

 
 
  Copyright © 2003 OÜ RAADIO RUUT